Aktualitāšu arhīvs 2015. decembris

 • Kurzemes apgabaltiesas darba laiks š.g. 28.decembrī

  Informējam, ka Kurzemes apgabaltiesa š.g. 28.decembrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 tehnisku un organizatorisku iemeslu dēļ būs slēgta. Apmeklētāju un dokumentu pieņemšana tiek organizēta pirms un pēc norādītā laika.

 • Cēsu rajona tiesas darba laiks 2016.gada 6.janvārī

  Pamatojoties uz AS “Sadales tīkls” paziņojumu, Cēsu rajona tiesa informē, ka sakarā ar elektroenerģijas piegādes pārtraukšanu 2016. gada 6. janvārī no pulksten 10.00 līdz 16.00 Cēsu rajona tiesā tiks ierobežota apmeklētāju pieņemšana, nebūs iespējams saņemt dokumentus, nebūs pieejami telefonsakari, internets un Tiesu informatīvā sistēma, nebūs iespējams veikt bezskaidras naudas norēķinus.

 • Bezvadu interneta pieejamība tiesās

  Informējam, ka visās Latvijas tiesās apmeklētājiem ir pieejams bezvadu internets.

 • Rīgas apgabaltiesas darba laiks š.g. 23. un 30.decembrī

  Rīgas apgabaltiesas (Civillietu tiesas kolēģija Brīvības bulvārī 34 un Krimināllietu tiesas kolēģija Abrenes ielā 3) - 23.decembrī un 30.decembrī dokumentus pieņems līdz plkst.14.00.

 • Tiesneši apgūst Zviedrijas pieredzi ar tiesu darbu saistītos jautājumos

  Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Valsts administrācija” projekta „Pieredzes apmaiņa par efektīvu tiesu darbu” ietvaros Latvijas delegācija pabija pieredzes apmaiņas vizītē Zviedrijā. Š.g. novembrī pieredzes apmaiņā uz Zviedriju devās Vidzemes apgabaltiesas priekšsēdētāja E.Knēgere, Rīgas rajona tiesas priekšsēdētāja I.Siliņeviča, Jelgavas tiesas tiesnese L.France un Tiesu administrācijas direktora vietniece attīstības un juridiskajos jautājumos I.Kalniņa.

 • Par Ogres rajona tiesas darba laiku 2015.gada 23.decembrī

  Informējam, ka š.g. 23.decembrī Ogres rajona tiesā tiks veikti plānoti remontdarbi. Sakarā ar remontdarbiem būs traucēta elektroenerģijas un ūdens padeve, tāpēc apmeklētāju pieņemšana un dokumentu iesniegšana/ izsniegšana tiesas kancelejā tiek nodrošināta līdz plkst.12.00.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 • Tiesnešu palīgi no Latvijas gūst pieredzi Skandināvijā

  Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Valsts administrācija” projekta „Tiesnešu palīgu, tiesu sēžu sekretāru, jauno tiesnešu loma tieslietu sistēmā” ietvaros tiesnešu palīgi no Latvijas Administratīvajām tiesām pabija pieredzes apmaiņas vizītēs Somijā un Norvēģijā.

 • Piektdien notiks kārtējā Tiesnešu ētikas komisijas sēde

  Š.g. 18.decembrī, Augstākajā tiesā notiks Tiesnešu ētikas komisijas (turpmāk – Komisija) sēde.

 • Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas darba laiks š.g. 18.decembrī

  Sakarā ar Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesā plānotiem remontdarbiem, 2015.gada 18.decembrī, tiesā nebūs iespējams iesniegt un saņemt dokumentus, kā arī veikt bezskaidras naudas norēķinus.

  Papildus informējam, ka ieplānotās tiesas sēdes notiks tiesas pirmajā stāvā, nozīmētā laikā.

  Precizēt informāciju var zvanot kancelejas vadītājai T.Odincovai pa tālruni 67365756.

 • Informācija par Zolitūdes traģēdijas krimināllietas izskatīšanu

  Informācija par Zolitūdes traģēdijas krimināllietas izskatīšanu pieejama: https://www.tiesas.lv/Contents/Item/Display/5939