Aktualitāšu arhīvs 2019. jūlijs

 • Tiesu administrācija īstenos projektu "E-pierādījumu platformas izstrāde"

  16. jūlijā Ministru kabinets atbalstīja Tieslietu ministrijas sagatavoto ziņojumu par atļauju Tiesu administrācijai uzņemties papildu saistības un īstenot projektu "E-pierādījumu platformas izstrāde" piesaistot finansējumu no ārvalstu finanšu instrumenta.

 • Izsludināta pieteikšanās prokurora amatam

  Prokuratūra izsludina pieteikšanos prokurora amata pretendentiem darbam Daugavpils, Liepājas, Madonas un Bauskas rajona (pilsētas) prokuratūrās, kā arī citās – pēc nepieciešamības.

  Pretendenta pieteikums, kas pieejams prokuratūras mājaslapā www.prokuratura.lv, jāaizpilda un jāiesniedz  Ģenerālprokuratūrā (Kalpaka bulvārī, 6, Rīgā) līdz 2019.gada 12.augustam.

  Vispārējo un juridisko zināšanu pārbaudījuma pirmā kārta notiks 2019.gada 20.augustā plkst.11:00

  Tālruņi uzziņām – 67044690, 67044509, 67044510, 67044479.

  Plašāka informācija: www.prokuratura.lv

 • Sarunu festivāla “Lampa” apmeklētājiem liela interese par iespēju klātienē diskutēt ar tiesnešiem

  Sarunu festivālā “Lampa” Cēsīs nedēļas nogalē notikušo diskusiju apmeklētība liecina par augošu sabiedrības interesi par tieslietu sistēmu. To nepārprotami apliecināja vairāki simti klausītāju, kas apmeklēja diskusiju „Kam ir un kam nav izdevīgi drosmīgi tiesneši?”, turklāt to vērot un iesaistīties, uzdodot jautājumus, bija iespējams arī tiešsaistē.

 • Valdība lems par atļauju Tiesu administrācijai īstenot projektu “E-tiesiskuma inovācija”

  Otrdien, 2. jūlijā, Ministru kabinets skatīs Tieslietu ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu par atļauju Tiesu administrācijai uzņemties papildu saistības projekta “E-tiesiskuma inovācijas” īstenošanai, piesaistot finansējumu no ārvalstu finanšu instrumenta. Projekta mērķis ir stiprināt tiesu sistēmas efektivitāti un veicināt uzticēšanos tiesām, nodrošinot iedzīvotājiem un uzņēmējiem ērtu piekļuvi to pakalpojumiem.