Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas ēkās noteikti ierobežojumi

Laika posmā no 2020. gada 16. marta līdz tālākam rīkojumam Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas ēkās Abrenes ielā 8, Rīgā, Jēzusbaznīcas ielā 6 un Ieriķu ielā 5 pārtraukta apmeklētāju apkalpošana klātienē, t.sk. dokumentu saņemšana un izsniegšana. Tiesas sastāvi un tiesas kanceleja nodrošina dokumentu apriti elektroniski un ar pasta starpniecību.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa Ieriķu ielā 5, Rīgā apmeklētājiem tiek slēgta pilnībā.

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa klātienē ir pieejama tikai tiem lietas dalībniekiem, kuri aicināti uz tiesu ar pavēsti vai paziņojumu uz konkrēto laiku. Informējam, ka mutvārdu tiesas procesi, kas nav saistīti ar nozīmīgu tiesību aizskārumu un objektīvu steidzamību, tiks noņemami no izskatīšanas un pārcelti. Pirms ierasties uz tiesu lūdzu sazināties ar attiecīgā tiesas sastāva darbinieku, lai pārliecinātos, ka tiesas process notiks un nav noņemts no izskatīšanas.

Apmeklētājiem ir iespēja izmantot elektroniskās iespējas vai pasta pakalpojumus iesniegt pieteikumu, iesniegumu u.c. korespondenci tiesā vai arī steidzamos gadījumos ievietot iesniegumus tiesā izvietotajā pastkastē, kas paredzēta tieši šim nolūkam.

1.           Saziņai ar tiesu, arī jebkuru neskaidrību gadījumā, izmantot:

1.1.        Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas Abrenes ielā 8, Rīgā, kancelejā tālrunis: 67077222.

1.2.        Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas Jēzusbaznīcas ielā 6, Rīgā, kancelejā tālrunis: 67502652.

1.3.        Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas Ieriķu ielā 5, Rīgā, kancelejā tālrunis: 67225246.

e-pasts: rigas.vidzeme@tiesas.lv;