Tieslietu sistēmas Senioru diena

Š.g. 12. aprīlī Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē norisinājās pasākums Senioru diena, kurā tika godināti pensionētie un bijušie tieslietu sistēmas darbinieki, tiesneši, prokurori, advokāti un notāri.

Pasākums tika atklāts skanot Latvijas valsts himnai, kuru izpildīja Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas jauktais koris.

Pasākuma laikā klātesošos uzrunāja Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers, Augstākās tiesas priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs un Tiesu administrācijas personālvadības un juridiskā departamenta direktore Inese Linča, kuri pateicās klātesošajiem par ieguldījumu atjaunotās Latvijas tieslietu sistēmā un norādīja, ka šāds pasākums būtu jāievieš kā tradīcija.

Pasākuma turpinājumā dalībniekiem bija iespēja klausīties Latvijas Zvērinātu advokātu kora priekšnesumus, pārtraukumos pārrunāt ar bijušajiem kolēģiem darba un ikdienas gaitas, kā arī noskatīties Augstākās tiesas sagatavoto filmu “Senatori”, kas ir stāsts par trīsdesmit Latvijas senatoriem – kasācijas instances tiesnešiem Latvijas brīvvalsts pirmajā posmā no 1918. līdz 1940.gadam.

Noslēgumā dalībnieki pateicās par uzaicinājumu uz unikālo pasākumu, norādot, ka ir iegūts neizsakāms prieks un pozitīvas emocijas, kā arī uzsverot, ka ar nepacietību gaida, kad varēs ierasties uz nākamo “Senioru dienu”.

 

Vjačeslavs Mitņičuks

Tiesu administrācija

Tālrunis: 26447901

E-pasts: vjaceslavs.mitnicuks@ta.gov.lv

www.ta.gov.lv

Twitter: @tiesuadm/ Facebook: @tiesuadm