Tiesu administrācija paraksta līgumu ar Eiropas Tiesību Akadēmiju par mācību īstenošanu

Šodien, 31. janvārī Tiesu administrācija parakstīja līgumu ar Eiropas Tiesību Akadēmiju (ERA) par mācību īstenošanu Eiropas Savienības jautājumos Latvijā, nodrošinot būtisku ieguldījumu Latvijas tieslietu sistēmas ilgtspējīgā attīstībā. 

Mācības plānots īstenot projekta “Justīcija attīstībai” ietvaros un līgumā paredzēts četru gadu laikā apmācīt 2350 personas vienpadsmit dažādās ar Eiropas tiesībām saistītās tēmās.  Mācību mērķauditorija ir Latvijas tiesneši, tiesu darbinieki, prokurori un tiesībaizsardzības iestāžu darbinieki.

 

ERA ir vadošā mācību iestāde Eiropā, kas veic valsts pārvaldes darbinieku un tiesu varas pārstāvju apmācību un piedāvā apmācību programmas gandrīz visās Eiropas Savienības tiesību jomās, ņemot vērā konkrētās jomas aktualitāti.

 

Mācību mērķis ir nodrošināt Eiropas Savienības tiesību vienveidīgu piemērošanu, kā arī praktiķu un valsts pārvaldes darbinieku kompetences paaugstināšanu Eiropas Savienības jautājumos.

 

Vairāk informācijas par projektu Justīcija attīstībai pieejama šeit: https://ta.gov.lv/LV/sadarbiba_1510/eiropas_socialais_fonds_1520

 

 

Papildinformācija:

Vjačeslavs Mitņičuks

Tiesu administrācija

Tālrunis: 67063802; 26447901

E-pasts: Vjaceslavs Mitnicuks@ta.gov.lv

www.ta.gov.lv

Twitter: @tiesuadm/ Facebook: @tiesuadm